святлодыёдны дысплей ebike міні-памеру
- Лепшы дысплей Ebike
- Святлодыёдны дысплей E Bike
- Дысплей кантролера Ebike
- Экран Ebike
- ВК-дысплей E Bike
- ВК-дысплей Ebike
святлодыёдны дысплей ebike міні-памеру
святлодыёдны дысплей электрычнага самаката міні-памеру


| Адабрэнне | CE / RoHS |
| Памер | Д 48 мм Ш 28 мм В 44 мм |
| Вага | 28г |
| Матэрыял | ПК+АБС |
| Магутнасць | 24В/36В/48В пастаяннага току |
| Ток | 18 мА ~ 25 мА / 36 В |
| Тып экрана | святлодыёд |
| Пратакол | UART |
| Воданепранікальны | IP65 |
| Порт дадзеных | / |
| Функцыя | Узровень PAS/Індыкатар зарада батарэі/Сігнал аб памылцы/Прагулка і г.д. |
Падрабязнасці:


Send Your Inquiry
Related products
- AC Treadmill Motor
AC Variable Frequency Motor Manufacturer
- AC Treadmill Motor
2200W AC Treadmill Motor






