mini-formaat ebike LED-scherm
- Beste Ebike-scherm
- E Bike Led Display
- Ebike controller weergeven
- Ebike-scherm
- Lcd-scherm E Bike
- Lcd Ebike-scherm
SKU
BS-90Q-1
Categorieën Weergave, Motor & Kits
Tags ebike display, weergave elektrische scooter, LED e-bike display, LED elektrische scooter display, mini-formaat ebike LED-scherm
mini-formaat ebike LED-scherm
minigrootte elektrische scooter LED-scherm


| Goedkeuring | CE / RoHS |
| Maat | L 48mm B 28mm H 44mm |
| Gewicht | 28g |
| Materiaal | PC+ABS |
| Stroom | DC 24V/36V/48V |
| Huidige | 18mA~25mA /36V |
| Type scherm | LED |
| Protocol | UART |
| Waterdicht | IP65 |
| Gegevenspoort | / |
| Functie | PAS-niveau/Batterij-indicator/foutmelding/loop enz. |
Bijzonderheden:


Stuur uw aanvraag
Gerelateerde producten
- AC Treadmill Motor
2200W AC Treadmill Motor
- E-bike motor
20 inch dikke band 500W 750W ebike motor
- E-bike motor
10 inch direct aangedreven wielnaafmotor
- Weergave
mini-formaat LED ebike display






