mini boy ebike LED ekran
- En İyi Ebike Ekranı
- E Bisiklet Led Ekran
- Ebike Denetleyici Ekranı
- E-bisiklet Ekranı
- Lcd Ekran E Bisiklet
- Lcd Ebike Ekran
SKU
BS-90Q-1
Kategoriler Ekran, Motor ve Kitler
Etiketler ebike ekranı, elektrikli scooter ekranı, LED ebike ekranı, LED elektrikli scooter ekranı, mini boy ebike LED ekran
mini boy ebike LED ekran
mini boy elektrikli scooter LED ekran


| Onay | CE / RoHS |
| Boyut | U 48 mm G 28 mm Y 44 mm |
| Ağırlık | 28g |
| Malzeme | PC+ABS |
| Güç | DC 24V/36V/48V |
| Akım | 18mA~25mA /36V |
| Ekran Tipi | NEDEN OLMUŞ |
| Protokol | UART |
| Su geçirmez | IP65 |
| Veri Bağlantı Noktası | / |
| İşlev | PAS Seviyesi/Pil Göstergesi/Hata Alarmı/Yürüyüş vb. |
Detaylar:


Sorgunuzu Gönderin
İlgili ürünler
- Ebike Motor
Pedal Jeneratörü
- Manyetik Direnç Cihazı
Manyetik Dirençli Fren Cihazı






