12-цалевы электрычны рухавік для інваліднага крэсла
- 12-цалевы электрычны рухавік для інваліднага крэсла
- Электрычны рухавік для інваліднага крэсла з прамым прывадам
- Электрамагнітны тормаз
- Рухавік інваліднага крэсла з высокім крутоўным момантам
- Рэдуктарны рухавік для інваліднай каляскі
Category Матор для інваліднага крэсла
Tags 12-цалевы электрарухавік для інваліднага крэсла BLDC, 12-цалевы электрычны рухавік для інваліднага крэсла, 12 inch electric wheelchair motor factory, электрычная сістэма прывада інваліднага крэсла, электрычны рухавік ступіцах для інвалідных калясак, electric wheelchair motor manufacturer, Ручная сістэма харчавання для інваліднага крэсла, асістэнт сістэмы задняга прывада, інвалідная каляска з заднім прывадам, сістэма прывада інваліднага крэсла, рухавік ступіцах інваліднага крэсла, сістэма харчавання інваліднага крэсла
12-цалевы электрычны рухавік для інваліднага крэсла
12-цалевы камплект электрарухавіка з магнітным тармазом BLDC
12-цалевы электрычны рухавік для інваліднай каляскі з рэдуктарам BLDC

Key Technical Parameter:
| Brake mode | Электрамагнітны тормаз |
| Battery | 10Ah ,Lithium battery |
| Rated voltage | 24V |
| Rated power | 250 Вт |
| Maximum torque | 36N.M |
| Climbing ability | ≤12 ° |
| No-load speed | 200±10rpm/min |
| reduction ratio | 1:4.43 |
| Tyre | Pneunatic Tyre |
| No-load current | <1A |
| Operating current | <4A |
| Вага | 110Kg |
| locked rotor current | 45A |
| package size | 43*39*27cm |
| Each Motor Net Weight | 5kg |


наш сэрвіс:
1.OEM і ODM даступныя для нас
2.100% праверка кожнага працэсу вытворчасці
3.100% Кантроль КК перад пастаўкай 4. Вытворчасць узораў і распрацоўка формы
5. Бясплатны рамонт на працягу 2 гадоў, вам трэба аплаціць толькі фрахт
6. Калі вы атрымаеце дэфектны тавар, гэта не ваша праблема, мы можам замяніць вас на новы (калі вы атрымаеце тавар на працягу 5 дзён і зможаце звязацца з нашымі супрацоўнікамі)
7. Пасля адпраўкі мы будзем адсочваць прадукцыю кожныя два дні, пакуль вы не атрымаеце прадукцыю. Калі вы атрымаеце тавар, праверце яго і дайце мне водгук. Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні аб прадуктах, звяжыцеся з намі, мы прапануем шлях вырашэння для вас.
Пакет:

Send Your Inquiry
Related products
- Electric Wheelchair Drive System
Электрычны набор для пераабсталявання інваліднага крэсла
- Электрычны рухавік скутэра
8,5-цалевы 10-цалевы рухавік электрычнага скутэра з высокім крутоўным момантам
- Фітнес і медыцынскае абсталяванне
Інтэлектуальная сістэма харчавання для інваліднага крэсла ззаду
- Матор для інваліднага крэсла
8-цалевы электрычны рухавік для інваліднага крэсла






