12 inç elektrikli tekerlekli sandalye motoru
- 12 inç elektrikli tekerlekli sandalye motoru
- Doğrudan tahrikli elektrikli tekerlekli sandalye göbek motoru
- Elektromanyetik fren
- Yüksek torklu tekerlekli sandalye motoru
- Dişli tekerlekli sandalye motoru
Kategori Tekerlekli Sandalye Motoru
Etiketler 12 inç elektrikli tekerlekli sandalye BLDC motor, 12 inç elektrikli tekerlekli sandalye motoru, 12 inch electric wheelchair motor factory, elektrikli tekerlekli sandalye tahrik sistemi, elektrikli tekerlekli sandalye göbek motoru, electric wheelchair motor manufacturer, Manuel Tekerlekli Sandalye Güç Destek Cihazı, arka sürüş asistan sistemi, arkadan tahrikli tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye tahrik sistemi, tekerlekli sandalye göbek motoru, tekerlekli sandalye güç sistemi
12 inç elektrikli tekerlekli sandalye motoru
12 inç BLDC manyetik fren elektrikli tekerlekli sandalye göbeği motor kiti
BLDC dişli 12 inç elektrikli tekerlekli sandalye motoru

Key Technical Parameter:
| Brake mode | Elektromanyetik fren |
| Battery | 10Ah ,Lithium battery |
| Rated voltage | 24V |
| Rated power | 250W |
| Maximum torque | 36N.M |
| Climbing ability | ≤12 ° |
| No-load speed | 200±10rpm/min |
| reduction ratio | 1:4.43 |
| Tyre | Pneunatic Tyre |
| No-load current | <1A |
| Operating current | <4A |
| Ağırlık | 110Kg |
| locked rotor current | 45A |
| package size | 43*39*27cm |
| Each Motor Net Weight | 5kg |


bizim hizmetimiz :
1. OEM ve ODM bizim için mevcut
2.100% her üretim sürecinin denetimi
3. Teslimattan önce 100% QC denetimi 4. Örnek üretim ve Kalıp Geliştirme
5. 2 yıl içinde ücretsiz onarım ve sadece navlun ödemeniz gerekir
6. Sizin sorununuz olmayan kusurlu malları alırsanız, sizin için yenisiyle değiştirebiliriz (malları 5 gün içinde aldığınızda ve personelimizle iletişime geçebilirsiniz)
7. Gönderdikten sonra, ürünleri alana kadar her iki günde bir sizin için ürünleri takip edeceğiz. malları aldığınızda, onları test edin ve bana bir geri bildirim verin. ürünler hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bize ulaşın, biz sizin için çözmek yolu sunacak.
Paket :

Sorgunuzu Gönderin
İlgili ürünler
- Electric Wheelchair Drive System
Elektrikli Tekerlekli Sandalye Dönüşüm Kiti
- Ebike Motor
12 inç tek şaftlı tekerlek göbeği motoru
- Tekerlekli Sandalye Motoru
8 inç elektrikli tekerlekli sandalye motoru






