12 inch elektrische rolstoelmotor
- 12 inch elektrische rolstoelmotor
- Direct aangedreven elektrische naafmotor voor rolstoel
- Elektromagnetische rem
- Rolstoelmotor met hoog koppel
- Motor voor rolstoel
Categorie Rolstoelmotor
Tags 12 inch elektrische rolstoel BLDC motor, 12 inch elektrische rolstoelmotor, 12 inch electric wheelchair motor factory, elektrisch aandrijfsysteem voor rolstoelen, elektrische rolstoelnaafmotor, electric wheelchair motor manufacturer, Handbewogen rolstoel met elektrische ondersteuning, assistentiesysteem voor achteraandrijving, rolstoel met achteraandrijving, aandrijfsysteem voor rolstoelen, naafmotor voor rolstoel, aandrijfsysteem voor rolstoelen
12 inch elektrische rolstoelmotor
12 inch BLDC magnetische rem elektrische rolstoel naafmotor kit
BLDC geared 12 inch elektrische rolstoelmotor

Belangrijke Technische Parameter:
| Brake mode | Elektromagnetische rem |
| Battery | 10Ah ,Lithium battery |
| Rated voltage | 24V |
| Rated power | 250W |
| Maximum torque | 36N.M |
| Climbing ability | ≤12 ° |
| No-load speed | 200±10rpm/min |
| reduction ratio | 1:4.43 |
| Tyre | Pneunatic Tyre |
| No-load current | <1A |
| Operating current | <4A |
| Gewicht | 110Kg |
| locked rotor current | 45A |
| package size | 43*39*27cm |
| Each Motor Net Weight | 5kg |


onze service :
1.OEM en ODM beschikbaar voor ons
2.100% inspectie van elk productieproces
3.100% QC inspectie vóór levering 4.Sample vervaardiging en Vormontwikkeling
5.Gratis reparatie binnen 2 jaar en je hoeft alleen de vracht te betalen
6.Als u de goederen ontvangt die defect zijn niet uw probleem, dat we kunnen vervangen door nieuwe voor u (wanneer u de goederen ontvangt binnen 5 dagen en u kunt contact opnemen met onze medewerkers)
7. Na het verzenden, zullen we volgen de producten voor u om de twee dagen, totdat u de products.When kreeg u de goederen, test ze, en geef me een feedback.If u vragen hebt over de producten, neem dan contact met ons op, zullen wij de oplossing manier voor u.
Pakket :

Stuur uw aanvraag
Gerelateerde producten
- Electric Wheelchair Drive System
Quick-release electric wheelchair conversion kit
- Electric Wheelchair Drive System
Ombouwset elektrische rolstoel
- E-bike motor
12 inch 250W 350W versnelling BLDC wielnaafmotor






